Urtekram

Urtekram je dánska kozmetická značka, ktorá sa zameriava na prírodné produkty s vysokou kvalitou. Sú známi svojou filozofiou „čistá kozmetika“ a všetky ich produkty sú certifikované ako ekologické a zdraviu neškodné. Urtekram sa zameriava na používanie prírodných surovín, ako je olej z konope, aloe vera, harmanček a ďalšie. Všetky ich produkty sú vyrobené bez parabénov, silikónov a umelých parfémov. Sú tiež navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Urtekram je známy pre svoju širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú šampóny, sprchové gély, telové mlieko, krémy na tvár a ďalšie. Pre tých, ktorí hľadajú prírodné produkty s vysokou kvalitou, je Urtekram tou správnou voľbou.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.