Repekum je nákupný rádce kosmetiky

Prečo sme vymysleli Repekum?

Pri nákupe kozmetiky a drogérie sme sa vo všetkých e-shopoch stretávali s neustálym chválením tej či onej značky. Nebolo tak jednoduché si vybrať ten správny produkt a neskočit na špek marketingovým vyhláseniam. Preto sme sa rozhodli uľahčiť proces nákupu kozmetiky a drogérie tým, že ponúkneme jasné číselné hodnotenie, vďaka ktorému si pôjde jednotlivé produkty prehľadne porovnať.

Ako Repekum funguje?

Chceli sme, aby naše skóre bolo čo najviac objektívne. A čo môžeme u kozmetiky považovať za to najobjektívnejšie? No predsa zloženie. Preto poctivo analyzujeme zloženie jednotlivých produktov a z nich vypočítame naše hodnotenie.

My v našom hodnotení analyzujeme zloženie jednotlivých produktov, pričom hodnotíme každú jednu ingredienciu, ktorú daný výrobok obsahuje. Vychádzame z vedeckej databázy americkej organizácie pre osvetu v oblasti ekológie a zdravia.

Prejdite si s nami hodnotenie jednotlivých produktov a možno budete prekvapení, že nie vždy platí všeobecné pravidlo „čo je prírodné, to je zdravé a naopak“. Zároveň platí, že každý reaguje na rôzne látky (či už prírodné alebo syntetické) odlišným spôsobom. Preto vždy vyberajte kozmetiku s ohľadom na vašu individualitu.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravia

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok obsiahnutých v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravia reprezentuje mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Nie je hodnotené hmotnostné zastúpenie, iba prítomnosť.

Naša vízia

Chceme ľuďom ponúknuť objektívne hodnotenie kozmetiky, aby si mohli kúpiť tie najlepšie produkty pre zdravie a pre prírodu.

Každodenná misia

Hodnotiť všetky dostupné produkty z kozmetiky, aby mohol náš zákazník nájsť naozaj ten najvhodnejší produkt.

Kde nájdete nášho sprievodcu

Repekum CZ Česká republika

Ako nás môžete podporiť?

Nákupný radca Repekum získava finančné prostriedky na prevádzku pomocou affiliate marketingu. To znamená, že pri každom produkte je odkaz na internetový obchod, kde môžete daný produkt bezpečne zakúpiť. Pokiaľ urobíte nákup v danom internetovom obchode po kliknutí na odkaz, tak z výšky vašej objednávky získame malú províziu 5 – 15 %, pomocou ktorej Repekum financujeme.

Richard je tiež aktívny linkbuilder v rámci svojho projektu Repetebox.