Swissdent

Swissdent je luxusná značka kozmetiky založená vo Švajčiarsku v roku 2002. Značka sa špecializuje na výrobu produktov s vysokým obsahom čistého diamantového prášku, ktorý je známy pre svoje schopnosti vyživovať a ochrániť zuby a ďasná. Swissdent ponúka širokú škálu produktov, vrátane zubnej pasty, zubného oleja, zubných kefiek a ďalších produktov na ústnu hygienu. Všetky produkty sú vyrobené so 100% prírodnými ingredienciami, ktoré sú bezpečné pre ľudské telo a životné prostredie. Swissdent je tiež známy pre svoj vysoký štandard kvality a jeho produkty sú certifikované ISO 9001. Swissdent zaručuje, že jeho produkty sú vysoko účinné a poskytujú zákazníkom najlepšiu možnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.