Nivea

Nivea je značka kozmetiky, ktorá bola založená v roku 1911 v Nemecku. Jej produkty sú založené na princípe prírodných ingrediencií a jej portfólio zahŕňa množstvo produktov pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Nivea sa snaží poskytovať vysoko kvalitné produkty s najnovšími technológiami a inovatívnymi formuláciami, ktoré sú šetrné k pokožke. Všetky produkty sú testované dermatologicky a sú vyvinuté s ohľadom na ochranu pred slnečným žiarením. Nivea tiež ponúka množstvo produktov, ktoré sú vyvinuté s cieľom pomôcť pri liečbe a prevencii suchej, citlivej a podráždenej pokožky. Nivea verí, že každý by mal mať právo na krásu a poskytuje produkty s cieľom pomôcť zákazníkom dosiahnuť ich prirodzený lesk.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.