Natura Siberica

Natura Siberica je značka kozmetiky s prírodnými ingredienciami, ktorá vychádza z bohatých liečivých rastlinných a bylinných zdrojov sibírskej divočiny. Ich produkty sú bez parabénov, silikónov, minerálnych olejov a PEG. Všetky produkty sú vyrobené z certifikovaných organických ingrediencií, ktoré sú získavané z ekologicky čistých oblastí. Natura Siberica tiež využíva biotechnologické postupy, ktoré zaisťujú, že produkty sú bezpečné a účinné. Značka taktiež vytvára produkty s vysokým obsahom živín a antioxidantov, ktoré pomáhajú omladzovať pokožku a chrániť ju pred škodlivými vplyvmi prostredia. Produkty Natura Siberica sú vyrobené tak, aby poskytovali najlepšiu starostlivosť o pokožku a vyživovali ju.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.