Crazy Rumors

Crazy Rumors je značka prírodnej kozmetiky, ktorá vyrába vegánske, bezlepkové a nezaťažujúce produkty. Ich produkty sú vyrobené v USA a sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k pokožke a prírode. Okrem toho sa zameriavajú na zdravie a krásu, a to znamená, že ich produkty sú bez parabénov, ftalátov, silikónov a minerálneho oleja. Sú tiež navrhnuté tak, aby boli bezfarebné, bez zápachu a bez alergií. Okrem toho majú širokú škálu produktov, vrátane rúžov, balzamov na pery, leskov na pery, krémov na ruky a nohy, krémov na tvár a telových masiel. Všetky ich produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií, ako sú olivový olej, bambucké maslo, mandľový olej, jojobový olej a ďalšie. Tiež sa zameriavajú na recyklovateľnosť, a preto sa snažia obmedziť odpad a používať recyklovateľné obaly.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.