Coslys

V roku 2003 sa vo francúzskom regióne bohatom na rastliny zrodila značka Coslys, organická kozmetika, ktorá sa pri vývoji svojich produktov inšpirovala okolím s výnimočnými vlastnosťami, z prírody a bez petrochemikálií. Účinné látky získava z prírody a všetky ich vlastnosti a účinnosť sústreďuje do svojich produktov, pričom neúnavne pracuje na vytváraní účinných receptúr, ktoré rešpektujú potreby pokožky a planéty. Kozmetika Coslys je certifikovaná bio kozmetika, ktorá zaručuje absenciu kontroverzných a nezdravých zložiek. Coslys ponúka produkty pre všetky každodenné potreby: od starostlivosti o telo a vlasy až po starostlivosť o tvár, intímnu hygienu a ústnu hygienu. Spájajú v sebe účinnosť, spokojnosť pri aplikácii a rešpekt k pokožke celej rodiny.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.