Cigale BIO

Cigale BIO je francúzska kozmetická značka, ktorá vyrába produkty založené na prírodných ingredienciách a ekologických postupoch. Všetky produkty Cigale BIO sú bez parabénov, syntetických farbív a parfumov, čo je ideálne pre citlivú pokožku. Obsahujú tiež 100% prírodné a organické ingrediencie, ktoré sa získavajú z ekologicky šetrných zdrojov. Všetky produkty Cigale BIO sú testované dermatológmi a sú vhodné pre všetky typy pleti. Značka taktiež ponúka širokú škálu produktov, vrátane šampónov, sprchových gélov, telových olejov, hydratačných krémov a ďalších. Cigale BIO sa tiež snaží minimalizovať dopad na životné prostredie, a preto všetky jej produkty sú balené v 100% recyklovateľných obaloch.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.