Caltha

Caltha je česká kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na prírodné produkty. Všetky jej produkty sú vyrobené z prírodných surovín, ktoré sú bezpečné pre pokožku a životné prostredie. Caltha sa snaží vytvárať produkty, ktoré sú kvalitné a účinné, ale zároveň cenovo dostupné. Značka využíva vysoko kvalitné ingrediencie, vrátane organických bylín, ktoré majú blahodarné účinky na pokožku. Caltha taktiež ponúka širokú škálu produktov, vrátane krémov, olejov a sér pre všetky typy pleti. Všetky produkty sú testované dermatológmi a neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie alebo syntetické ingrediencie. Caltha je tiež známa pre svoju účinnú a kvalitnú kozmetiku, ktorá je vyrobená s láskou a starostlivosťou.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.