Avéne

Avéne je značka luxusných kozmetických produktov, ktorá je dostupná po celom svete. Táto značka sa špecializuje na produkty pre citlivú pokožku, ktoré sú obohatené o minerály z termálneho prameňa Avéne. Všetky produkty sú testované dermatológmi a sú hypoalergénne, čo je ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou. Produkty Avéne sú vyrobené s prírodnými zložkami, ako je voda z termálneho prameňa Avéne, ktorá je bohatá na minerály a má blahodarný účinok. Produkty sú tiež obohatené o komplex Thermal Spring Water, ktorý je známy pre svoje protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Avéne tiež vyvíja produkty s dlhodobou hydratáciou, ktoré sú obohatené o komplexe Pre-Tocopheryl, ktorý je známy pre svoje ochranné vlastnosti. Avéne sa tiež snaží minimalizovať dopad na životné prostredie, vyrába produkty bez parabénov a ich obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.