Astrid Sun

Astrid Sun je luxusná kozmetická značka s dlhou históriou. Jej založenie siaha až do roku 1956, kedy bola založená v Nemecku. Odvtedy sa Astrid Sun stala jednou z najuznávanejších kozmetických značiek na trhu. Značka sa špecializuje na produkty starostlivosti o pleť a líčenie. Ponúka širokú škálu produktov, ako sú krémy na tvár, make-up, riasenky, rúže, očné tiene a mnoho ďalšieho. Všetky produkty sú vyrobené s prírodnými ingredienciami, ktoré sú šetrné k pleti. Astrid Sun tiež ponúka širokú škálu služieb, ako je poradenstvo v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť. Značka sa tiež snaží držať krok s najnovšími technológiami a trendmi, takže vždy majú na trhu najlepšie produkty.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.