Alteya Organics

Alteya Organics je rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou organickej kozmetiky. Ich produkty sú vyrobené z čistých, organických surovín, ktoré pochádzajú z rodinných farmárov v Bulharsku. Všetky produkty sú úplne bez syntetických látok, parabénov, minerálnych olejov a umelých farbív. Alteya Organics ponúka širokú škálu produktov, vrátane krémov, olejov, tonerov, mydiel, sprchových gélov a ďalších. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali hydratáciu a výživu pokožke. Okrem toho Alteya Organics ponúka aj produkty, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre citlivú, problematickú a staršiu pokožku. Všetky produkty sú zabalené v ekologicky šetrných obaloch a vyrobené v súlade so štandardmi ISO a GMP.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.