Uoga Uoga

Uoga Uoga je prírodná kozmetická značka, ktorá vytvára produkty založené na liečivých bylinkách a rastlinných olejoch. Ich produkty sú zamerané na hydratáciu, ochranu, detoxikáciu a obnovu pleti. Všetky produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií, ktoré sú udržateľne získavané a vyvinuté s ohľadom na životné prostredie. Uoga Uoga je navyše prvou kozmetickou značkou, ktorá používa unikátnu technológiu, ktorá zaisťuje, že produkty sú vyrobené z čerstvých ingrediencií. Uoga Uoga taktiež ponúka širokú škálu produktov, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane produktov pre citlivú pleť. Všetky produkty sú testované dermatológmi a sú bez parabénov, sulfátov a syntetických parfumov.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.