SPLAT

SPLAT je česká značka prírodnej kozmetiky, ktorá ponúka širokú škálu produktov, vrátane šampónov, telových masiel, pleťových masiek a ďalších. Všetky produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií, ako je organický olivový olej, organické lieskové orechy a ďalšie. Čo je na SPLAT najzaujímavejšie, je, že väčšina ich produktov je vyrobená z rastlinných extraktov, čo je znamenie ich záväzku k ekologickému poľnohospodárstvu. SPLAT tiež ponúka množstvo produktov s certifikáciou Cruelty Free a Vegan, čo je znamenie ich odhodlania chrániť zvieratá a minimalizovať dopad na životné prostredie. Navyše sú ich produkty cenovo dostupné, čo je skvelé pre tých, ktorí sa snažia udržiavať rozpočet.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.