Santaverde

Santaverde je nemecká kozmetická značka, ktorá vyrába prírodné produkty s vysokou koncentráciou čistých rastlinných extraktov. Všetky produkty Santaverde sú bez parabénov, syntetických farbív a konzervačných látok. Značka sa zameriava na výrobu produktov s minimálnym počtom prísad, ktoré sú šetrné k pokožke a prírode. Santaverde sa taktiež snaží vytvárať produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie, vrátane recyklovateľných obalov a zdravých, ekologických surovín. Santaverde sa zameriava na výrobu produktov s vysokou účinnosťou, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad a zdravie pokožky. Značka ponúka širokú škálu produktov, vrátane pleťových masiek, hydratačných krémov, očných krémov a ďalších.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.