OSTE

Oste je luxusná česká kozmetická značka, ktorá sa zameriava na prírodné a ekologické produkty. Snažia sa prinášať kvalitné produkty, ktoré sú dostupné pre všetky typy pleti a zaisťujú maximálnu bezpečnosť a účinnosť. Všetky produkty Oste sú vyrobené z prírodných surovín a sú bez parabénov, minerálnych olejov, parfumov a farbív. Produkty obsahujú výťažky z bylín a rastlín, ktoré sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Sú navrhnuté tak, aby pomáhali udržiavať zdravú a mladú pleť. Oste tiež ponúka širokú škálu produktov starostlivosti o vlasy, ako sú šampóny, kondicionéry, stylingové produkty a masky. Všetky tieto produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu hydratáciu, zdravie a lesk vlasov.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.