NeBiolina

NeBiolina je prírodná kozmetická značka, ktorá sa zameriava na výrobu produktov s minimálnym obsahom chemikálií. Všetky produkty NeBiolíny sú vyrobené z prírodných surovín a sú bez parabénov, minerálnych olejov, syntetických farbív a parfumov. NeBiolina sa tiež snaží minimalizovať dopad na životné prostredie, a preto všetky jej produkty sú testované na zvieratách a sú vyrobené bez GMO. NeBiolina sa tiež snaží ponúkať produkty, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti a vekové skupiny. NeBiolina taktiež ponúka širokú škálu produktov, vrátane čistiacich prostriedkov, pleťových masiek, toník, hydratačných krémov a ďalších. Produkty NeBiolíny sú dostupné po celom svete a jej cieľom je poskytovať vysoko kvalitné a účinné produkty pre všetky typy pleti.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.