N.A.E.

N.A.E. (Natural and Ethical) je značka kozmetiky zameraná na zdravie pokožky a životného prostredia. Ponúka vysoko účinné produkty vyrobené z prírodných surovín, ktoré sú vysoko kvalitné a bezpečné. Všetky produkty sú vyrobené bez parabénov, parafínu, minerálnych olejov, SLS a ďalších škodlivých látok. N.A.E. je tiež vysoko etická značka, ktorá sa zameriava na udržateľnosť a trvalo udržateľný vývoj. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných a obnoviteľných zdrojov a značka sa zameriava na ochranu životného prostredia a zabezpečenie spravodlivého zaobchádzania so zamestnancami. N.A.E. ponúka širokú škálu produktov, vrátane krémov, sér, tonikov, olejov, peelingov, masiek a ďalších. Všetky produkty sú testované dermatológmi a sú vysoko účinné a bezpečné na použitie.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.