Klara Rott

Klara Rott je rodinná kozmetická značka založená v roku 2010. Spoločnosť sa špecializuje na vysoko kvalitné, ekologicky šetrné produkty, ktoré sú vyrobené z prírodných surovín. Všetky produkty sú certifikované ako vegán a cruelty free. Klara Rott ponúka širokú škálu produktov, vrátane denného a nočného krému, séra, tonerov, čistiacich prostriedkov a ďalších. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre pokožku a umožnili jej zdravému vzhľadu. Okrem toho sa spoločnosť snaží plniť svoje záväzky k zdraviu a životnému prostrediu a používa recyklované obaly a obaly, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Klara Rott sa tiež snaží podporovať zdravší spôsob života a životný štýl a ponúka svojim zákazníkom množstvo užitočných informácií a tipov na svojich webových stránkach.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.