Grown Alchemist

Grown Alchemist je austrálska luxusná kozmetická značka, ktorá sa zameriava na prírodné ingrediencie a inovatívne technológie. Verí, že prírodné ingrediencie majú schopnosť vylepšiť kvalitu pokožky a vlasov bez nežiaducich chemických látok. Všetky produkty Grown Alchemist sú vyrobené z prírodných látok, ako sú kvetinové extrakty, bylinné extrakty, oleje a výťažky z rastlín a minerály. Grown Alchemist je tiež známy pre svoje inovatívne technológie, ako je napríklad patentovaná technológia „Bio-Active“, ktorá využíva prírodné ingrediencie na zlepšenie stavu pokožky. Značka tiež ponúka množstvo produktov, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti. Produkty Grown Alchemist sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhodobé výsledky a zároveň udržovali prirodzenú rovnováhu pokožky.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.