Delibutus

Delibutus je značka kozmetiky založená v roku 2019. Ponúka širokú škálu produktov, vrátane pleťových olejov, krémov, púdrov a ďalších produktov na starostlivosť o pleť. Všetky produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií a sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pred škodlivými vplyvmi životného prostredia. Delibutus sa zameriava na poskytovanie bezpečných a účinných produktov, ktoré sú hypoalergénne a nespôsobujú podráždenie. Okrem toho sa značka snaží o ochranu životného prostredia, pretože jej produkty sú vyrábané z recyklovaných materiálov a obalov. Delibutus tiež ponúka produkty vo vegánskom prevedení a jej produkty sú testované dermatológmi, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné pre použitie.

Naše hodnotenie kozmetiky

Skóre zdravie

Pomocou vedeckej databázy EWG vyhodnocujeme bezpečnosť látok v produkte voči ľudskému telu. Skóre zdravie reprezentuje relatívnu mieru bezpečnosti produktu.

Prírodnosť

Je pomer počtu čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte voči celkovému množstvu obsiahnutých látok. Zohľadňujeme tiež množstvo danej látky v produkte.