Pánsky deodorant

Filters

 

Určenie
Značka
Účinok
  • There are no terms yet

Prečo by mali muži používať pánsky dezodorant?

Spoločenským štandardom je dnes neobťažovať svoje okolie svojim zápachom. Platí to ako pre mužov, tak aj pre ženy. Navyše muži sa všeobecne potia viac ako ženy, teda jej zápach môže byť intenzívnejší. Pánsky deodorant dokáže tento zápach vhodne neutralizovať a prípadne ho prebiť mužnou vôňou.

V čom sa líši pánsky deodorant od ženského?

Jediný funkčný rozdiel medzi pánskym a dámskym dezodorantom je vo vôni, ktorou sa dezodorant snaží prebiť zápach. Pánsky deodorant obsahuje voňavé látky ktoré sú bližšie predstavám tomu, ako by mal muž voňať. Účinné látky, ktoré slúžia na neutralizáciu zápachu sú v oboch dezodorantoch rovnaké. Neexistujú špeciálne látky pre mužský pot alebo špeciálne látky pre ženský pot.

Ako vyberáme ten najlepší dezodorant pre mužov?

Každý pánsky dezodorant na našich stránkach prešiel dátovou analýzou zloženia, ktorá sleduje skóre zdravia a prírodnosť. Skóre zdravia reprezentuje mieru bezpečnosti produktu. Prírodnosť reprezentuje podiel čisto prírodných látok obsiahnutých v produkte. Jednotlivé produkty taktiež priebežne testujeme naším tímom expertov, čím vznikajú overené recenzie. V prípade, že produkt nebol zatiaľ recenzovaný, tak má hodnotenie 60% a je označený hviezdičkou.

To všetko dáme dohromady a na základe automatizovaného algoritmu vypočítame celkové skóre produktu, ktoré môžete nájsť u každého produktu. Takto hľadáme ten najlepší pánsky dezodorant.

Dôveryhodné zdroje:

[1] Science Focus: Is there any chemical difference between women’s and men’s antiperspirant?